19.04 La Liga – Real Betis – Las Palmas – Betis walczy o każdy punkt

Betis walczy o każdy punkt – bukmacher pl oferuje kursy

Mecz Betisu z Las Palmas to dobra okazja, aby zagrać w zakłady na La Liga

Sytuacja Realu Betis w tym sezonie La Liga jest wyjątkowo dobra, czego zasługą w dużej mierze jest na pewno osoba charyzmatycznego trenera. Styl gry Realu Betis także jest bardzo przyjemny do obserwowania, dlatego Betis ma wielu fanów liczących na kolejne zwycięzca. Przeciwnik, który przyjedzie do Betisu na kolejny mecz w ramach La Liga już 19 kwietnia, to Las Palmas, czyli przedostatni klub Primera Division. Oba zespoły walczą o kompletnie inne cele i mają inne ambicje, co oczywiście uwzględniają przy proponowaniu swoich kursów legalne zakłady bukmacherskie.

Kluczowe dla oceny możliwości piłkarskich obydwu zespołów może być porównanie bilansu bramkowego tychże klubów. Real Betis to obecnie piąty klub La Liga, który ma punkt przewagi nad szóstym Villareal i dwa punkty przewagi nad siódmą Sevillą, więc w ciągu jednej nieudanej kolejki zaliczyć można spory spadek. Betis prezentuje jednak ultraofensywny styl gry, który do tej pory w 31 kolejkach trafił do bramki rywali aż 52 razy. Dla porównania, Las Palmas to jedna z najgorszych pod względem skuteczności drużyn w całej lidze – jedynie 22 bramki w 31 kolejkach. Ta dysproporcja najpewniej będzie zauważalna także 19 kwietnia na stadionie w Betisie, gdzie Real zawsze strzela przynajmniej jednego gola.

Legalne buki oferują ciekawe kursy na Las Palmas

Wygranie wielkich pieniędzy przy obstawieniu zwycięstwa gospodarzy będzie bardzo trudne, ponieważ zakłady bukmacherskie polska zdecydowanie wyżej oceniają szanse Realu Betis na wygranie. Nawet remis byłby ogromnym zaskoczeniem dla analityków, bukmacherów i samych fanów. Remis na różnych stronach bukmacherskich wyceniany jest przez bukmacherów na kurs rzędu 3.50 i więcej. Z kolei zwycięstwo Las Palmas, które do tej pory wygrało tylko pięciokrotnie w 31 kolejkach, wyceniane jest na kurs rzędu 7.00 i więcej.

Villarreal vs Real Valladolid
LaLiga
30.09 La Liga – Villarreal vs Real Valladolid – Legalne zaklady na La Liga. Jakie opcje na Villareal – Valladolid?

Szukasz odpowiedzi na pytanie jakie zakłady bukmacherskie polecacie? Odpowiedź jest prosta! Z kolejki na kolejkę sytuacja Realu Valladolid staje się coraz gorsza. Pucelanos wciąż utrzymują się w okolicach strefy spadkowej i powiększają stratę do bezpiecznych lokat. Niekiedy brakuje skuteczności, czasami brakuje szczęścia oraz „ostatniego dotknięcia” – to właśnie te aspekty zadecydowały, …