Ligue 1 – Lille – Monaco

asmonaco
Ligue 1

Francuska Ligue 1 nie cieszy się może taką popularnością jak Bundesliga, Seria A, La Liga czy Premiership, ale to i tak ciągle bardzo mocne emocjonujące rozgrywki. Dużą pracę na polu marketingu i promocji robi zdecydowanie największa i najbogatsza drużyna we Francji czyli Paris Saint Germain. Smaczku dodaje fakt, że jednej z najmocniejszych drużyn we Francji – AS Monaco gra nasz rodak Kamil Glik. I to właśnie jego drużyna w najbliższej kolejce ligowej jedzie na trudny teren do Lille. Drużyna z malutkiego księstwa to na chwilę obecną wicelider tabeli i co by nie było – aktualny mistrz Francji. Pierwsze jest oczywiście PSG z kompletem punktów. Monaco już raz przegrało, ale ciągle ma fotel lidera w zasięgu ręki. Lille jest dopiero na miejscu siedemnastym, ale legalne zakłady bukmacherskie w Polsce i ich oddziały zgodnie wraz z swoimi analitykami przyznają, że w Lille dosłownie każdy może stracić punkty. Tacy zawodnicy jak Anwar El-Ghazi, Junior Alonso czy Ezequiel Ponce mimo młodego wieku potrafią zrobić różnicę.

Mimo wszystko zdecydowanym faworytem tego spotkania jest oczywiście drużyna Kamila Glika. Legalne zakłady bukmacherskie online przyjmują już zakłady na to spotkanie. Kursy na Lille wahają się w granicach 4.60 zł-5.00 zł, a na mistrza Francji z Monaco 1.60 zł – 1.80 zł. Oczywiście kursy te mogą delikatnie się zmienić, warto więc je śledzić i wybrać najlepszą ofertę. Właśnie chociażby dlatego lepiej obstawiać mecze przez Internet niż stacjonarnie, w placówce. Oczywiście pamiętajmy, żeby stawiać tylko na legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Lista takich firm jest oczywiście w Internecie. Wystarczy tylko dobrze poszukać.

Nantes - Lille
Ligue 1
10.02 Ligue 1 – Nantes – Lille –  Ile żółtych kartoników pokaże sędzia? Sprawdźmy kursy.

Ostatnie mecze pomiędzy ekipami Lille oraz Nantes kończyły się raczej dość jednostronnymi wynikami na korzyść tych pierwszych. Dlatego przyzwyczajeni do takiego stanu rzeczy typerzy mogą nieco zdziwić się sprawdzając aktualne kursy, jakie proponują legalni bukmacherzy na mecz pomiędzy tymi dwiema ekipami. Dojdzie do niego już 10 lutego w ramach następnej …