Najciekawsze zakłady sportowe na rewanż Ligi Mistrzów Bayernu Monachium

bayern-monachium
Liga Mistrzów

Awans niemal pewny, ale niektóre firmy bukmacherskie widzą to inaczej

Rozwinięcie nagłówka: Bayern Monachium skutecznie poradził sobie z Sevillą na wyjeździe podczas pierwszego meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów, gdyż wynik 2:1 na boisku przeciwnika w kontekście dwumeczu zawsze jest bardzo dobrą zaliczką. Wszyscy jednak bukmacherzy internetowi umożliwiają nie tylko typowanie rozstrzygnięcia dwumeczu, ale również samego spotkania. Może więc się okazać, że Bayern Monachium awansuje dalej pomimo remisu w meczu na własnym stadionie 11 kwietnia.

Remis wywalczony przez Sevillę w Monachium z jednej strony byłby zaskoczeniem biorąc pod uwagę rozstrzygnięcie z Hiszpanii, ale analizując tylko sportowy potencjał klubu z Andaluzji – nikogo nie powinien zaskoczyć. Dlatego warto zastanowić się, czy Sevilla nie zagra doskonałego meczu na wyjeździe – takie nietypowe rozstrzygnięcie pozwoliłoby typującemu zarobić zdecydowanie więcej, niż oczywiste wskazanie zwycięstwa gospodarzy z Robertem Lewandowskim w składzie.

Czy polskie zakłady bukmacherskie typują ilość bramek RL9?

Zawsze, gdy w klubie gra napastnik z najwyższej światowej półki, strony bukmacherskie pozwalają wytypować ilość strzelonych przez niego bramek w danym spotkaniu. Robert Lewandowski na stadionie w Monachium strzela praktycznie wszystkim rywalom i dlatego pojedyncza zdobycz bramkowa w meczu 11 kwietnia może wiązać się z zarobieniem kursu rzędu 2.50. Jeśli jednak ktoś prawidłowo wskaże, że kapitan reprezentacji Polski wpisze się na listę strzelców dwukrotnie, może liczyć na wypłacenie nawet 5- i 6-krotności wpłaconej stawki.

Liga Mistrzów - NK Maribor - Sevilla
Liga Mistrzów
06.12 Liga Mistrzów – NK Maribor – Sevilla

W najbliższą środę, 6 grudnia, o godzinie 20:45 w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów w fazie grupowej na boisku spotkają się dwa zespoły: NK Maribor i Sevilla. Obydwie drużyny piłkarskie należą do grupy E razem z dwoma innymi zespołami: Liverpoolem i Spartakiem. W grupie oczywiście triumfuje Liverpool, który jeśli chodzi o …

Liga Mistrzów
18.10 Liga Mistrzów – CSKA Moskwa – FC Basel

Najbardziej niedocenianą grupą w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów jest naszym zdaniem grupa A. To zestawienie 4 bardzo wyrównanych drużyn i walka o prawo do gry w europejskich pucharach na wiosnę powinna trwać do ostatniej kolejki. W środę CSKA Moskwa podejmować będzie u siebie na stadionie Ariena CSKA ekipę mistrzów Szwajcario …