Postaw na zwycięstwo Leverkusen i zgarnij dużą kasę! TSG Hoffenheim – Bayer 04 Leverkusen

TSG Hoffenheim - Bayer 04 Leverkusen
Bundesliga

Bayer Leverkusen zajmuje obecnie w tabeli Bundesligi wysokie, czwarte miejsce, ale gospodarze spotkania zaplanowanego na 20 stycznia, drużyna Hoffenheim, jest w lidze na siódmej pozycji ze skromnymi dwoma punktami straty do Leverkusen. Przy dobrych rozstrzygnięciach w innych parach tej kolejki i zwycięstwie na własnym stadionie, to Hoffenheim może od następnej rundy zajmować w Bundeslidze miejsce premiujące grą w europejskich pucharach. Aby jednak do tego doszło, gospodarze muszą wygrać ze sobą z „Aptekarzami”, a jak pokazują kursy, które przygotowali legalni bukmacherzy, może to być zadanie ponad możliwości gospodarzy.

Od strony czysto statystycznej niewiele wskazuje na to, aby drużyna z  Leverkusen miała tak silną przewagę nad gospodarzami, aby ustalać kurs na zwycięstwo Hoffenheim na absurdalnie wysokim poziomie rzędu 2.50-3.50. W pięciu ostatnich bezpośrednich starciach pomiędzy drużynami (także pucharowych i towarzyskich), to gospodarze byli dwukrotnie górą wygrywając z Leverkusen 1:0 i 3:0, dwukrotnie zaś byli w stanie zabezpieczyć remis i tylko raz przegrali 1:2.

Pozycja w tabeli także zdaje się sugerować, że od strony sportowej oba kluby znajdują się dzisiaj blisko siebie. Leverkusen to na pewno drużyna, która znacznie częściej aspiruje do europejskich pucharów i ma niejako w swojej historii i tradycji wpisane najwyższe aspiracje, więc niejednokrotnie kurs proponowany przez sts zakłady bukmacherskie i innych legalnych operatorów na polskim rynku, są niższe właśnie przez pryzmat samej marki i nazwy drużyny.

Typerzy grający w mecze na żywo obstawiane online nie ulegają jednak takim pokusom i nie popełniają takich amatorskich błędów. A szanse na zwycięstwo danej drużyny oceniają wyłącznie przez pryzmat obiektywnych kalkulacji, faktów i danych statystycznych.

chievo-verona
Serie A
04.04 Serie A  –  Chievo Werona – Sassuolo  –  Jaki wynik typują legalni bukmacherzy w meczu o sześć punktów?

Legalny bukmacher ma trudny orzech do zgryzienia… W środę na Stadio Marcantonio Bentegodi w Weronie dojdzie do zaległego spotkania z 27. kolejki Serie A. Jego ciężar gatunkowy ma ogromne znaczenie dla obu drużyn, które po rozegraniu 29 meczów mają dokładnie taki sam dorobek – 28 pkt, co plasuje mnie na …

West Ham United v Southampton - Premier League
Premier League
31.03 Premier League – West Ham vs Southampton – Młoty czy Święci? Bukmacherskie typy meczu o sześć punktów…

Czy legalny bukmacher poważnie bierze pod uwagę remis? W tabeli Premier League West Ham United znajduje się na krawędzi – zajmuje 17. miejsce, mając na koncie 30 pkt. Natomiast „oczko” niżej, zatem już na pozycji spadkowej, z dorobkiem 28 pkt plasują się piłkarze Southampton FC. Mimo, że w kwietniu i …

Houston Rockets vs New Orleans Pelicans
Kursy bukmacherskie
25.03 NBA – Houston Rockets vs New Orleans Pelicans – Czy polscy bukmacherzy stawiają na kolejną wygraną Rakiet? Sprawdź!

Bukmacherskie prognozy meczu lidera ligi z kandydatem do play-off… Koszykarze Houston Rockets mają obecnie najlepszy bilans w NBA – po rozegraniu środowych (21.03) spotkań, notowali na swoim koncie 57 zwycięstw i 14 porażek. Tylko nagła obniżka formy mogłaby sprawić, że nie przystąpią do play-off z numerem 1. Ostatnie tygodnie to …